Вібратор точки-G, Intimate Spreader від Orion INTERSHOP

АКЦИЯ
Подарунок
- Немає в наявності
- Код: 400055
1 036 ₴
+380 (66) 638-62-68
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 85 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Вібратор точки-G, Intimate Spreader від Orion INTERSHOP»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор точки-G, Intimate Spreader від Orion
Інноваційний вібратор у формі вібро яйця, який вводиться у піхву і стимулює точку G, в той час як два відростки, які можна зігнути за вашим бажанням, будуть стимулювати статеві губи і клітор. 7-ступінчаста вібрація по радіо пульта дистанційного керування. Тип живлення: 3 батарейки типу LR44 і 1 батарейка 12V (включені в комплект)
Догляд і гігієна:
Перед і після використання промийте іграшку в теплій воді з м'яким миючим засобом. Можна також обробляти іграшку спеціальними бактерицидними спреями для інтимних товарів, які не містять спирту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Батарейки |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип вібратора | Для точки G |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | З додатковою стимуляцією |
| Тип елементів живлення | інші |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS, Силікон |
| Розмір | довжина віброяйця — 7,5 см, діаметр — 2 см |
| Тип живлення | 3 батарейки типу LR44 та 1 батарейка 12 V (включені в комплект) |
- Ціна: 1 036 ₴
- Спосіб упаковки: Вся придбана Вами продукція упаковується в загальну коробочку, пакет або іншого роду упаковку з непрозорими і не прощупується властивостями. Після якісної упаковки, вже цілісна посилка поміщається в фірмовий конверт транспортної компанії і починається оформлення і друк товаро-транспортної накладної (в нашому офісі), яка в кінцевому підсумку прикріплюється до конверту посилки. Дана процедура строго контролюється і здійснюється тільки нашими співробітниками. Опис вантажу: сувенір





