Набір анальних пробок Liquorice Dip Butt Plugs від NMC INTERSHOP

Подарунок
- Немає в наявності
- Код: 430023
1 184 ₴
+380 (66) 638-62-68
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 85 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір анальних пробок Liquorice Dip Butt Plugs від NMC INTERSHOP»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір анальних пробок Liquorice Dip Butt Plugs від NMC
Liquorice Dip Butt Plugs - набір, який складається з трьох анальних пробок, виконаних із пружного і гладкого матеріалу, який забезпечує гарне ковзання й легке введення. Закруглений кінчик забезпечить максимально приємні відчуття. Не важливо новачок Ви в світі анальних пестощів або ж просунутий користувач, цей набір підійде кожному, хто хоче поринути у світ анального насолоди.
Рекомендується використовувати зі на водній або силіконовій основі.
Дивіться також: на нашому офіційному сайті.
Догляд і гігієна:
Перед і після використання промийте іграшку в теплій воді з м'яким миючим засобом. Можна також обробляти іграшку спеціальними .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Анальна пробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Liquorice Dip Butt Plugs |
| Розмір корка L | Повна довжина — 15,2 см, діаметр — 4,3 см |
| Розмір корка M | Повна довжина — 12,7 см, діаметр — 3,2 см |
| Розмір корка S | Повна довжина — 10,2 см, діаметр — 2,5 см |
| Основні | |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Анальний стимулятор |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 184 ₴
- Спосіб упаковки: Вся придбана Вами продукція упаковується в загальну коробочку, пакет або іншого роду упаковку з непрозорими і не прощупується властивостями. Після якісної упаковки, вже цілісна посилка поміщається в фірмовий конверт транспортної компанії і починається оформлення і друк товаро-транспортної накладної (в нашому офісі), яка в кінцевому підсумку прикріплюється до конверту посилки. Дана процедура строго контролюється і здійснюється тільки нашими співробітниками. Опис вантажу: сувенір


