Металевий інфрачервоний обігрівач ТМ "HEMST" PEB 300 INTERSHOP

- Немає в наявності
- Код: hemstPeb300
1 999 ₴
+380 (66) 638-62-68
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Принцип роботи обігрівача HemST:
В обігрівачах HEMST використовується унікальний німецький стрічковий нагрівальний елемент із аморфного сплаву металів. Аморфні стрічки є більш ефективними, ніж нагрівачі кабельного типу. З наступних причин: у аморфної стрічки більша теплопередаюча площа, вони мають малу масу, міцність вища в кілька разів, підвищується стійкість до корозії.
Сумарний час роботи обігрівача 5-8 годин на добу, споживання від 400 до 750 Вт на годину. За рахунок чутливих датчиків обігрівач самостійно підтримує встановлену Вами температуру в приміщенні.
Обладнання відноситься до першого класу захисту та розраховані на роботу 24/7 без нагляду людини. Вся продукція сертифікована: Сертифікати якості УкрСепро від ІВП «Міжнародні Стандарти та Системи». Висновок МОЗ України щодо відповідності ДСТУ, IEC, CISPR, ДСН.
Обігрівач використовує два типи нагрівальних елементів: конвекційне та інфрачервоне. За рахунок чого не відбувається вигоряння органічних речовин, що містяться у повітрі. Зберігаючи його мікрофлору.
Обігрівач не потребує сервісного обслуговування або спеціального догляду. Не вимагає підведення труб, вентиляції, спеціального монтажу, дозволів та погодження.
Вся продукція сертифікована та має Сертифікати якості УкрСепро, Висновок МОЗ України щодо відповідності ДСТУ.
Обігрівачі HemST належать до обладнання першого класу захисту та розраховані на роботу 24/7 без нагляду людини.
Максимальне нагрівання температури до 85 °C на лицьовій (керамічній) частині панелі.
Керамічний обігрівач HemST є пожежобезпечним, оскільки працює на малих струмах. Тому коротке замикання або загоряння неможливі.
Безперечним плюсом електричних обігрівачів Hemst є, звичайно ж, економія коштів, витрачених на обігрів приміщення 1 м. кв. = 50 копійок на добу.
Інфрачервоний обігрівач Hemst є лідером в Україні, завдяки високій якості деталей, які виробляються на території Німеччини, що свідчить про їхню ще більшу надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 9 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 5 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Технічні характеристики | |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура нагріву | 32 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Час роботи | 8 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
- Ціна: 1 999 ₴








