Металічний інфрачервоний обігрівач ТМ "HEMST" PEB-PRO 700 INTERSHOP

- Немає в наявності
- Код: hemstPebPro700
4 499 ₴
+380 (66) 638-62-68
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Принцип роботи обігрівача HemST:
В обігрівачах HEMST використовується унікальний німецький стрічковий нагрівальний елемент із аморфного сплаву металів. Аморфні стрічки є більш ефективними, ніж нагрівачі кабельного типу. З наступних причин: у аморфної стрічки більша теплопередаюча площа, вони мають малу масу, міцність вища в кілька разів, підвищується стійкість до корозії.
Сумарний час роботи обігрівача 5-8 годин на добу, споживання від 400 до 750 Вт на годину. За рахунок чутливих датчиків обігрівач самостійно підтримує встановлену Вами температуру в приміщенні.
Обладнання відноситься до першого класу захисту та розраховані на роботу 24/7 без нагляду людини. Вся продукція сертифікована: Сертифікати якості УкрСепро від ІВП «Міжнародні Стандарти та Системи». Висновок МОЗ України щодо відповідності ДСТУ, IEC, CISPR, ДСН.
Обігрівач використовує два типи нагрівальних елементів: конвекційне та інфрачервоне. За рахунок чого не відбувається вигоряння органічних речовин, що містяться у повітрі. Зберігаючи його мікрофлору.
Обігрівач не потребує сервісного обслуговування або спеціального догляду. Не вимагає підведення труб, вентиляції, спеціального монтажу, дозволів та погодження.
Вся продукція сертифікована та має Сертифікати якості УкрСепро, Висновок МОЗ України щодо відповідності ДСТУ.
Обігрівачі HemST належать до обладнання першого класу захисту та розраховані на роботу 24/7 без нагляду людини.
Максимальне нагрівання температури до 85 °C на лицьовій (керамічній) частині панелі.
Керамічний обігрівач HemST є пожежобезпечним, оскільки працює на малих струмах. Тому коротке замикання або загоряння неможливі.
Безперечним плюсом електричних обігрівачів Hemst є, звичайно ж, економія коштів, витрачених на обігрів приміщення 1 м. кв. = 50 копійок на добу.
Інфрачервоний обігрівач Hemst є лідером в Україні, завдяки високій якості деталей, які виробляються на території Німеччини, що свідчить про їхню ще більшу надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Особливості | Терморегулятор |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 14 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 472 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Ширина | 1102 мм |
| Технічні характеристики | |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура нагріву | 85 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Час роботи | 8 годин |
- Ціна: 4 499 ₴







